Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Yeti poprawa wygłuszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez fire
    Jego yeti jest dopasione maksymalnie w co się tylko da, więc może lepiej też wygłuszone, do tego to benzyna - inny silnik wydech itd - po za tym przejażdżka była krótka.
    jeśli chodzi o "maks wypas" to mam wszytko z pominięciem skóry ;-)
    w tym i okno dachowe które hm... jest też źródłem dźwięków
    "muzyki-radia" prawie nie używałem od nowości (nie polecam fabrycznego Sound Systemu który mam) bo wszytko charczało, ale jak miało być inaczej jak całość poszyć boczków miała luzy technologiczne, grało to gorzej jak podstawowy system w drugim Yeti jakim dysponuje

    silnik benzynowy zapewne będzie trochę cichszy jak też generowane przez niego drgania będą inne

    Zamieszczone przez fire
    Być może problemem w moim przypadku nie jest napęd czy łożyska czy piasty itd tylko zbyt wygórowane oczekiwania co do komfortu jazdy tym autem
    nie sądzę żeby były zbyt wygórowane, ja lubię auta w których mogę przejechać 1500-2000 km na jeden strzał i niestety na Yeti-m się zawiodłem
    hałas mnie dobijał do tego pozycja za kierownicą głównie pozycja prawej nogi na pedale gazu jest niekomfortowa

    hałas wyeliminowałem, mam to co chciałem mieć słyszę auto ale te dźwięki mnie nie męczą

    Komentarz


    • #27
      wygłuszenie

      Po wygłuszeniu samych nadkoli efekt jest naprawdę zadowalający. Ja zdjąłem plastykowe obudowy nadkoli i zakupiłem wykładzinę PROSO na allegro. Wkleiłem ją w zdjęte nadkola i jestem naprawdę zdumiony efektem. Pracy na około 2 godziny a efekt lux. Kolejnym etapem będzie podłoga bagażnika ale chcę zastosować maty wygłuszające a potem dopiero PROSSO.
      andre

      Komentarz


      • #28
        fire, w tych miejscach Yeti generuje najwiekszy halas :?:
        Marek



        Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
        Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X